Prekių pristatymas

 

Iki pat Jūsų užsakymo pateikimo, Kavos Pirklio atsargų sandėlyje saugomos tik žalios kavos pupelės. Klausiate kodėl? Atsakymas paprastas: tam, jog būtų užtikrinta išskirtinė kavos kokybė ir šviežumas, Jūsų pasirinkta kava kruopščiai skrudinama specialiai Jums. Taip, supratote teisingai! Nesvarbu, užsakysite 250 g ar 20 kg- kava bus paskrudinta ne anksčiau, nei pateiksite savo užakymą. Tam, jog žalios kavos pupelės būtų atrinktos, paskrudintos, jei pageidaujama- sumaltos, reikia šiek tiek kantrybės ir laiko. Tiesa, visai nedaug- Kavos Pirklys itin didelį dėmesį skiria operatyvumui, todėl Jūsų kavą pristatys ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos. Taip nekantraujate atrasti naujus kavos pasaulio skonius, jog 3 dienos atrodo lyg savaitės? Viskas gerai! Dažnu atveju užsakymai pristatomi net greičiau, tad tikėtina, jog ką tik paskrudintos kavos puodeliu galėsite pasimėgauti ir gerokai anksčiau.

* Apmokėjimo gavimo diena į 3 darbo dienų skaičių neįeina. Pavyzdžiui: jei apmokėjimas gaunamas pirmadienį, Jūsų užsakymas bus pristatytas ne vėliau kaip ketvirtadienį.
** Jei, dėl susidariusių “force majeure”aplinkybių, Jūsų užsakymo pristatyti per 3 darbo dienas neįmanoma- apie tai būsite nedelsiant informuoti telefonu arba elektroniniu paštu.

Prekių pristatymo kainos

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant bent už 35 Eur su PVM!
Nepriklausomai nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinksite, Jūsų pirkinių krepšeliui pasiekus 35 Eur sumą, pristatymas Jums nieko nekainuos! Užsakyti daugiau ką tik paskrudintos kavos ir nemokėti už pristatymą- kodėl gi ne?

Atsiėmimas pasirinktame LP Express / Venipak paštomate: 2 Eur.
Itin paprastas ir patogus užsakymo atsiėmimo būdas: išsirinkite Jums patogiausią siuntų terminalą, į kurį pageidaujate gauti savo užsakymą. Siuntinį atsiimkite įvedę paštomato durelių kodą, kurį gausite SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus tinkamą kodą, durys automatiškai atsidarys ir… laukta kava jau Jūsų rankose!
(Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos į paštomatus pristatomis ir šeštadieniais!)

Pristatymas Venipak kurjeriu: 3,80 Eur (Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).
Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis šviežiausia kava nekeldami kojos iš namų. Prieš atvykdamas kurjeris su Jumis susisieks ir susitars dėl pristatymo laiko.

* Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai.

** Dėl pristatymo kainos ir termino į užsienio šalis kreiptis telefonu (+370 636 05253) arba elektroniniu paštu (info@kavospirklys.lt)

Prekių grąžinimas

 

Svarbiausias Kavos Pirklio tikslas- laimingas ir sugrįžtantis Klientas. Aukščiausia produktų kokybė bei išskirtinis dėmesys Jums- prioritetai, kurių besąlygiškai laikomasi kasdieninėje gamybos ir Klientų aptarnavimo rutinoje. Atsižvelgiant į tai:

  • Pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti nauja analogiška preke bei apmokėti pristatymo ir grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, jis grąžina Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.
  • Pirkėjui išreiškus norą atgauti pinigus už nekokybišką prekę, pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų.
  • Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
  • Pirkėjas norėdamas grąžinti kokybišką prekę, ją turi grąžinti originalioje pakuotėje bei apmokėti pristatymo ir grąžinimo išlaidas. Prekė gali būti grąžinama jeigu ji nebuvo naudojama, nebuvo sugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo pažeista originali pakuotė bei etiketė.