APIE MUS

Ieškote aukščiausios rūšies šviežiai skrudintos kavos už palankią kainą? Puiku, tuomet Jūs- tinkamoje vietoje! Kavos Pirklys siūlo tik šviežiausią, nuosekliai atrinktą Klaipėdoje skrudinamą 100% Arabika rūšinę kavą iš skirtingų pasaulio regionų, pasieksiančią Jus bet kurioje Lietuvos vietoje per mažiau nei 72 valandas arba tris darbo dienas. Kavos Pirklio skrudinimo dirbtuvėse kavos asortimentas sudaromas tik po ilgų valandų kruopštaus informacijos rinkimo, bandymų bei degustacijų. Siekiant Jus supažindinti su įvairiausiais kavos pasaulio skoniais, rūšinės kavos sąrašas nuolat plečiamas skirtingose vietovėse užaugintomis pupelėmis, pasižyminčiomis tik tam regionui būdingomis savybėmis.
Šviežiausia kava išlieka vos apie 4 savaites po skrudinimo, todėl Kavos Pirklys savo kavą skrudina TIK po Jūsų užsakymo pateikimo ir tik išskirtinai Jums. Tokiu būdu Jus pasiekia vos prieš dieną ar dvi paskrudinta ir rūšinių pupelių unikalumą išsaugojusi kava.
Be viso to, www.kavospirklys.lt – vienintelė vieta Lietuvoje, kur kiekvienai savo užsakomai kavai galite pasirinkti net ir norimą skrudinimo lygį.
Aukščiausi reikalavimai gaminamai produkcijai, nuosekli kokybės kontrolė bei lankstus ir išskirtinis dėmesys Klientui- visa tai telpa į du žodžius- “Kavos Pirklys”. Ir tai kur kas daugiau nei skambus žodžių junginys- tai kokybės ženklas.

Laikas gerai kavai!