KENYA AA ACACIAS

KENYA AA ACACIAS

Ši kava pasižymi švaria citrusinių vaisių rūgštele, turtingu aromatu ir poskonių įvairove

Poskonis: kaulavaisiai, citrina, karamelė

Pakuotė :
Skrudinimas :
Paruošimas :
Kiekis :

9,45 EUR
Su PVM

Regionas: Nyeri, Kiambu
Augimo aukštis: 1400- 1800 m virš jūros lygio
Pupelių rūšis: Arabica (Catimor, Kent)
Derliaus rinkimo laikotarpis: spalis- vasaris
Rekomenduojamas skrudinimas: vidutinis


Puikiai išvystytas kavos augintojų tinklas Kenijoje vienija net apie 150 tūkst. smulkių ir vidutinių kavos ūkių. Nepaisant didelio augintojų skaičiaus, Kenijos kavos žaliava pasaulinėje kavos biržoje, dažniausiai, bent du kartus brangesnė už kitas įprastas Afrikos, Pietų ar Centrinės Amerikos kavas. Ir patikėkite, ši kava verta kiekvieno cento!
Kenijoje kavą priimta skirstyti pagal pupelių dydį. “A” reiškia, jog kavos pupelės atrinktos naudojant 6,8 mm sietus.  Žemesnės klasės “B” pupelės sijojamos 6,2 mm sietais. “AA” klasifikacija reiškia, jog tai didelės ir aukščiausios kokybės Kenijos kavos pupelės, kai, tuo tarpu, kita dažnai sutinkama “AB” klasė reiškia, jog tai kavos pupelės, sudarytos tiek iš 6,2, tiek ir iš 6,8 sietais atrinktų pupelių. Tiesa, Kenijoje egzistuoja ir kitokių, pavyzdžiui “E” ir “PB” arba “Elephant” bei “Peaberry” klasių pupelės. Tai mutavusios pupelės, kavos uogoje augusios po vieną, o ne po dvi, kaip įprasta.
“Acacias AA“ - tai geriausias kavos pasirinkimas iš regiono, kuris anksčiau buvo vadinamas Centrine Provincija. Nuo 2013 m., kai Kenija buvo padalinta į apskritis, Centrinės Provincijos pavadinimas išnyko, bet rūšinės specializuotos kavos rinkoje šis pavadinimas dar gyvas ir simbolizuoja vietą, pasižyminčia itin dideliu aukščiu virš jūros lygio bei rūgštingu dirvožemiu- ko daugiau reikia aukščiausios rūšies arabikai augti?
Kenya Acacias kavos uogos renkamos rankomis ir nedelsiant, dar tą pačią dieną, gabenamos į apdirbimo stotį. Tuomet kavos uogos apdorojamos šlapiuoju būdu naudojant upės vandenį. Po viso to, kavos uogos perrenkamos dar kartą ir supilamos į švaraus vandens talpas, kuriose fermentuojasi dar 8-16 valandų, kad atsiskleistų švari ir ganėtinai stipri Kenijos pupelėms būdinga rūgštelė.
Kenya AA  kava yra viena iš elitinių ir geriausių visoje “Specialty” kavos rinkoje, bei ypač vertinama kavos gurmanų. Tad jei esate gėlių ir citrusinių vaisių poskoniais trykštančių Afrikos kavų megėjas, Kenya Acacias AA kava yra tai, ką privalote turėti savo “must-try” sąraše!


Kenya AA
pattern
Why Choose Us

KODĖL RINKTIS MUS?

VISADA ŠVIEŽIA

Šviežiausia kava išlieka apie 14 dienų po skrudinimo.  Dėl šios priežaties savo kavą skrudiname tik gavę Jūsų užsakymą. 

GEROS KAINOS GARANTIJA

Siūlome itin palankias kainas.  Jei radote mūsų kokybės standartus atitinkančią kavą pigiau- susisiekite su mumis. 

GREITAS PRISTATYMAS

Operatyvumas- vienas iš mūsų prioritetų. Kavą Jums pristatysime per 3 darbo dienas nuo Jūsų užsakymo pateikimo.

LOJALUMO PROGRAMA

Lojalus klientas- mūsų tikslas. Sekite mus Facebook bei Instagram tinkle ir naudokitės specialiais pasiūlymais.

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti