NICARAGUA JINOTEGA

NICARAGUA JINOTEGA

Ši kava pasižymi apelsinų rūgštele ir kakavos natomis

Poskonis: šokoladas, riešutai, uogos

Pakuotė :
Skrudinimas :
Paruošimas :
Kiekis :

6,75 EUR
Su PVM

Regionas: Jinotega
Augimo aukštis: 1200 m virš jūros lygio
Pupelių rūšis: Arabica (Catimor, Caturra)
Derliaus rinkimo laikotarpis: gruodis- kovas
Rekomenduojamas skrudinimas: vidutinis/ tamsus

Nikaragvoje auginama tik Arabika kava didesniame kaip 800 m aukštyje virš jūros lygio, daugiausiai šiaurės vakarinėje šalies dalyje. Didžiausia daliskavos produkcijos užauginama Jinotega, Matagalpa ir Nueva Segovia regionuose.
Nikaragvos kavos pramonei teko išgyventi ne vieną labai sudėtingą laikotarpį.  Iki 1970 m. Nikaragva buvo viena iš svarbiausių Centrinės Amerikos kavos augintojų, tačiau didžiosios problemos prasidėjo nuo žemės drebėjimo 1972 m. Po to šalyje įsisiautėjo civilinis karas, kilo politiniai nesutarimai, prekybos embargas su JAV, o galiausiai 1998 m.. šalį nusiaubė uraganas „Mičas“. Nepaisant visą šalį, o kartu ir kavos augintojus užklupusių krizių,  šiuo metu Nikaragvoje užauginama 1-2% pasaulinės kavos produkcijos ir tikimąsi,  jog puikios Nikaragvos kavos pasaulio rinkoje tik daugės.

Didžioji dalis Nikaragvoje užauginamos kavos yra ekologiška mažų ūkių kava. Nepaisant to, tik labai nedidele Nikaragvos kavos yra sertifikuota “Organic” kava. O tam yra labai žemiška priežastis: smulkūs kavos augintojai tiesiog negali sau leisti itin didelius pinigus kainuojančių “Organic” sertifikatų. Nepaisant to, šios kavos megėjai turėtų žinoti, jog jų geriama Nikaragvos kava, greičiausiai, yra ekologiška.
Nicaragua Jinotega- kiek neįprasta Centrinės Amerikos kava savyje turinti kiek daugiau citrusinių vaisių natų, nei įprasta kaimyninėms kavos augintojoms, dėl to, kartais, net primena kai kurias Afrikos kavas. Be to, mūsų siūlomos Nicaragua Jinotega kavos pupelės yra net 19 dydžio (19 scr.) klasifikavimo sistemoje , o tai reiškia, jog šių pupelių skersmuo, maždaug, 7,5 mm. Tikros milžinės! Kviečiame išbandyti!


Nicaragua Jinotega
pattern
Why Choose Us

KODĖL RINKTIS MUS?

VISADA ŠVIEŽIA

Šviežiausia kava išlieka apie 14 dienų po skrudinimo.  Dėl šios priežaties savo kavą skrudiname tik gavę Jūsų užsakymą. 

GEROS KAINOS GARANTIJA

Siūlome itin palankias kainas.  Jei radote mūsų kokybės standartus atitinkančią kavą pigiau- susisiekite su mumis. 

GREITAS PRISTATYMAS

Operatyvumas- vienas iš mūsų prioritetų. Kavą Jums pristatysime per 3 darbo dienas nuo Jūsų užsakymo pateikimo.

LOJALUMO PROGRAMA

Lojalus klientas- mūsų tikslas. Sekite mus Facebook bei Instagram tinkle ir naudokitės specialiais pasiūlymais.

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti